EZ MOBILE - DOSTĘPNE
USŁUGI INNOWACYJNE USŁUGI INNOWACYJNE
DECYZJE DOTYCZĄCE KAŻDEGO POZIOMU,
Z USŁUGI POŁĄCZENIA MOBILNE DLA MIĘDZYNARODOWYCH
GLOBALNYCH SYSTEMÓW INFORMACYJNYCH
WIĘCEJ
WŁADZE PUBLICZNE
TECHNOLOGIE SKUTECZNEJ KONTROLI
JAKOŚĆ PODEJMOWANIA DECYZJI
WIĘCEJ
PRZEDSIĘBIORSTWA MIESZKANIOWE
I PRZEDSIĘBIORSTWA UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ
NOWOCZESNE USŁUGI DLA WYDAJNYCH PRACE CELE ZARZĄDZANIA MIASTEM
WIĘCEJ
ORGANIZACJE SPORTOWE
WSZYSTKO DLA BEZPIECZEŃSTWA I ROZWOJU
ODWIEDZAJĄCY I KONKURENCI
WIĘCEJ
INSTYTUCJE OPIEKI ZDROWOTNEJ
WSZYSTKO DLA ZDROWIA I BEZPIECZEŃSTWA PACJENTÓW
WIĘCEJ
Poprzedni
Następny

Słowo “łączność” jest niemalże równoznaczne z celami Internetu Rzeczy, ponieważ ewoluuje on w kierunku szerokiej gamy usług i rozwiązań. Wzięliśmy pod uwagę szybki wzrost liczby połączeń do Internetu rzeczy, aby połączyć urządzenia nawet za granicą w dowolnym wolumenie. EZ mobile to w pełni zarządzana sieć z globalnym obszarem usług mobilnych, którą dostarczamy z wykorzystaniem najnowszej technologii eSIM.

Współpracujemy z wieloma branżami

Energetyka

Połączymy wszystkie elementy systemu elektroenergetycznego z nowoczesnymi technologiami komunikacyjnymi i informatycznymi. Inteligentna energia - inteligentne rozwiązanie

Systemy transportu gazu i jednostki sterujące

Bezpieczny dostęp do czujników stanu, sterowanie pompami i urządzeniami odcinającymi, 24-godzinny monitoring i systemy bezpieczeństwa.

Medycyna

Telemedycyna, karetki pogotowia, domowe systemy opieki zdrowotnej, zdalne monitorowanie pacjentów.

Monitorowanie w sektorze mieszkaniowym

Mądry dom. Monitorowanie czujników wody, gazu, różnych liczników. Zarządzanie chłodziwami, systemy zamykania, oświetlenie miejsc.

Monitorowanie pojazdów silnikowych

Monitoring transportu towarowego, transportu publicznego, taksówek, leasingu samochodów. Odczyty czujników poziomu paliwa, działanie systemów i jednostek, przebieg, analiza okresu konserwacji, geopozycjonowanie.

Sektor bankowy

Bezpieczny dostęp do sieci dla bankomatów, geopozycjonowanie maszyn zbierających, monitorowanie czujników i różnych systemów.

Dlaczego my?

Oferujemy bezpieczny transfer danych, najnowocześniejsze rozwiązania programowe i elastycznych partnerów jako dostawców sprzętu

Integracja rozwiązań pionowych i branżowych jest uproszczona dzięki interfejsom API i zestawom narzędzi. Połącz swoją istniejącą infrastrukturę w celu obsługi wszystkich scenariuszy korzystania z Internetu przedmiotów z naszym modelem sieciowym i portalem zarządzania w chmurze

Oferujemy łączność na całym świecie poprzez rozległą sieć partnerów roamingowych

Kontrola kosztów w czasie rzeczywistym w oparciu o wbudowane algorytmy i geolokalizację map umożliwia naszej platformie obsługę funkcji i narzędzi do rozpoznawania luk bezpieczeństwa i zapobiegania im.

Wspieramy wszystkie popularne technologie transmisyjne

Nie mamy żadnych ukrytych opłat i żadnych dodatkowych kosztów za ruch techniczny. Posiadamy elastyczny i przejrzysty model cenowy.

Obsługujemy nieprzerwaną pracę karty SIM 24/7

Skontaktujemy się z tobą!